Sempozyum ardından...

Derneğimizin, Birinci Basamak Hekimleri için Genetik toplantılarından dördüncüsü 7 Kasım 2016 tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapıldı. Toplantı sonunda yaptığımız anketlerden, katılan hekimlerin program ve konuşmalardan memnun olduklarını anlıyoruz. Hekimlerimizden gelen önerilerin de sonraki toplantılarda dikkate alınacağını belirtmek isterim. Bundan sonraki toplantının yapılan davet üzerine Balıkesir’de olacağını da şimdiden anons etmek istiyorum.

Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD Baskanı Sayın Prof Dr Esra Özer ve ekibinin toplantıyı gerek programlama gerek yürütme sırasında gerçekten büyük bir özveri ile çalıştıklarını tekrar anımsıyor ve kendilerine bir defa daha teşekkür ediyorum. Ayrıca sosyal programın zenginliğinin de Muğla’yı (özellikle merkez Menteşe ilçesini) ve bilinen meşhur ilçelerinin dışındaki güzelliklerini de tanıma fırsatı verdiğinden hepimiz için sürpriz olduğunu söylemek istiyorum. Bir ortopedist olan belediye başkanı Sayın Osman Gürün’e özel teşekkürlerimizi de bir defa daha tekrarlıyorum.

Güzel günlerde tekrar buluşmak ve sizlere iyi haberler verebilmek dileği ile saygılar sunarım.

Prof. Dr. Ergül Tunçbilek

Haberler kategorisindeki diğer sayfalar

Tümünü Göster
Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.