I. Ulusal Çocuk Genetik Sempozyumu

KONGRE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Kuruluşunu yakın zamanda tamamlamış bulunan Çocuk Genetik Hastalıkları Derneğinin ilk akademik eğitim etkinliği olan “I. Ulusal Çocuk Genetik Sempozyumu”  26 - 27 Eylül 2013 tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirilecektir.

Yurtdışından ve yurtiçinden seçkin konuşmacıların yüksek bilimsel katkılarıyla Çocuk Hastalıkları ve Genetiğin çeşitli konularını tartışacağız. Birlikteliğimizin, sempozyumumuzu  tüm pediatristlerin, pediatrik yan dal uzmanlarının  ve genetikçilerin, ilgiyle izleyebilecekleri ve pratik yararlanımlar edinebilecekleri bir bilim platformu haline getireceği inancı içindeyiz.

Pediatrideki birçok konuda, yeni genetik gelişmelerin ışığında, temel ve klinik bilimlerdeki en son bilgilerin harmanlanarak sunulacak olması, eve götüreceğimiz mesajları güncelleyecek, günlük çalışmalarımızda yol gösterici olabilecektir.

Ege'nin güzel bir sonbaharında ancak katılımınız ve paylaşımınız ile zenginleşebilecek bu sempozyuma sizleri bekler, birlikte olmak dileğiyle, düzenleme kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımızı sunarız.

 

Prof. Dr. Ergül Tunçbilek

Çocuk Genetik Hastalıkları Derneği Başkanı

 

I.Ulusal  Çocuk Genetik Sempozyumu Eş Başkanları

Prof. Dr. Derya Erçal               Prof. Dr. Beyhan Tüysüz

Toplantılar kategorisindeki diğer sayfalar

Tümünü Göster
Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.